Kurumsal

Turnuvam.com rekabet etmek, espor dünyasındaki her türdeki oyunda yarışmak, eğlenmek ve elbette başarı ve ödüller kazanmak isteyen tüm oyuncular için kuruldu. FPS’ten spora, yarıştan stratejiye, influencer turnuvalarından, sıradışı pek çok görülmemiş formata kadar düzenleyeceği turnuva formatları ile Türkiye’deki oyunculara bugüne kadarki en kapsamlı rekabet deneyimini yaşatmak için karşınızda.

 

Turnuvam.com’un dünyadaki espor standartlarına hakim, uluslararası turnuvalarda çalışmış, atari kasetine üflemekten, görkemli espor sahnelerinin tozunu yutmaya kadar alanında tecrübeli ve işine aşık isimlerden oluşan bir ekip ile yola çıktı. Tek istedikleri de espora dair hayallerini sizlerle birlikte gerçekleştirmek. O yüzden amacımız sadece her yerde gördüğünüz en popüler oyunları değil, espor oyunlarının her türünde, her cihazda rekabet edip eğlenmek isteyen, farklı seviyedeki oyuncuların kendini bulacağı ve bugüne kadar görülmemiş çeşitlilikteki etkinlikleri sizlerle buluşturmak.

 

Turnuvam.com’a çok basit ve hızlıca üye olabilir, başlamış ve gelecek turnuvaların detaylarını görüp istediğinize kaydolabilir ve tüm oyunlarda rakibinize “gg” yazdırmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yakında oyuncu deneyimini daha üst seviyelere çıkaracak yep yeni özelliklerin de ekleneceği sitede ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz. Ve elbette tüm bunları tamamen ücretsiz olarak yapabilirsiniz.