OMEN Club'dan Offline CS:GO Turnuva Heyecanı

Yayınlanma Tarihi: 28-06-2022

CS:GOCS:GO


OMEN Club'dan Offline CS:GO Turnuva Heyecanı

OMEN Club'ın profesyonel CS:GO oyuncularını ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen takımları desteklemek üzere düzenlediği turnuva, Haziran ayında gerçekleşecek kayıtların ardından, 2-3 Temmuz'da yapılacak online elemeler ve 5 Temmuz'da İstanbul, Levent'te yer alan OMEN Club'ın özel deneyim alanındaki offline final ile sona erecek.

 

Turnuva rekabetçi oyuncular için sunduğu 25 Bin TL para ödülü ile OMEN ve HyperX ürünlerinden oluşan onlarca ödülün yanı sıra, kazanan takım için de unutulmayacak bir show maçı deneyimi sunacak. Oyun dünyasının ünlü gamer yüzleri UnlostTolunay ÖrenUbeka, Karahan ve Marqnue beşlisinin OMEN Club'tan yapacağı, Twitch ve YouTube'dan izlenebilecek özel canlı yayında şampiyon beşli ile muhteşem bir canlı yayın gerçekleştirecek.

 

Tüm oyun severlere kapılarına açan, hem istedikleri oyunları oynayıp hem de OMEN ürünlerini deneyecekleri, özel etkinlik ve turnuvalara katılma fırsatı bulacağınız OMEN Club, İstanbul Levent'te yer alıyor. 70 kişilik kapasiteye sahip mekanda ayrıca 10 kişilik VIP odalarda hem espor antremanlarınızı yapabilir hem de arkadaşlarınızla özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Randevu sistemiyle çalışan espor merkezinde yer ayırtmak ve müsaitlik durumu için 0(216) 550 86 00 no'lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

https://omenclubturnuva.com/